BOŞTAKİ KAHRAMAN icon

4.1 9.4k Yorumlar 144


Yayınlayan: Gamewinner


Hakkında

"Boşta GOG" sizi büyülü dünyanın diğer tarafına götürecek bir keşif oyunudur. Büyü yapıldığında, Kahramanlar yükseldi ve tüm şeytanları katletti. …

“Boşta GOG” sizi büyülü dünyanın diğer tarafına götürecek bir keşif oyunudur. Büyü yapıldığında, Kahramanlar yükseldi ve tüm şeytanları katletti. Fantezi dünyasına girin ve bir dünya kurtarıcısına dönüşün! Aşamaları tamamlayın ve süper güç kazanmak için karanlık vadisi’ni fethedin.

◇ Tüm Kahramanlar birleşti ve Uçurumu keşfetti – Kahramanlar yükseldi ve kazanmaya mahkum oldu. Yabancılar geldiğinde, kayıp dünya açılacak!

◇ Bir grup düşük seviyeli kahraman Süper Kahramanı çağırır – Eğitime devam edin ve Gelişmiş bir Kahraman olun, Elit Kahramanı çağırın. En güçlü takımı tapınağa götür!

◇ Çeşitli oyun, artık sıkıcı değil – Cin Lambası, Sonsuz Uçurum, Zodyak, Patron Mücadelesi. İstediğiniz gibi değiştirin, popüler Kahramanları birleştirin.

◇ Savaş gücünü geliştirmek için benzersiz stratejiler geliştirin – Kahraman oluşumu, nitelik eşleştirme ve gizli güç! Parlak bir karşı saldırı için savaş öncesi stratejiyi formüle edin!

◇ Kolayca boşta ödüller kazanın – Boşta kaldığında otomatik savaş, AFK birçok ödül alır! Ücretsiz bonuslar almak için günde 5 dakika çevrimiçi!

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

Yükleyen:

admin

Android gerektirir

5.0

Android

5.0

Şu tarihte mevcut:

Get BOŞTAKİ KAHRAMAN on Google Play

Kategori

Oyunlar

Oyunlar

4.1 Rating (9412 Votes )
Fiyat: $ 0

Neler yeni?

Last updated on Aug 21, 2023

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler: 9,412
Değerlendirme
4.1
9.4k Gözden geçir
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap